Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Hoya HD POL-C 62 mm

Kód: 80034707 Produktové číslo: 0024066051141
Fotografie pořízené s pomocí Hoya polarizační cirkulární HD filtru vyniknou zvýšenou sytostí a živostí barev. Filtr zároveň ztmavuje oblohu, prokreslí oblaka a odstraňuje opar na vzdáleném obzoru.

1 hodnocení
Výrobce: Hoya
Připraveno k odeslání
1.644,63 Kč bez DPH
1.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Hoya HD POL-C 62 mm

Fotografie pořízené s pomocí Hoya polarizační cirkulární HD filtru vyniknou zvýšenou sytostí a živostí barev. Filtr zároveň ztmavuje oblohu, prokreslí oblaka a odstraňuje opar na vzdáleném obzoru. Díky polarizačnímu filtru lze také odstranit, nebo potlačit odrazy světla na lesklých plochách (vodní hladina, skleněné a lesklé plochy...).
 

Specifikace filtru Hoya HD POL-C 62mm

Průměr: 62 mm
Síla obroučky: 5 mm
Tvrzené optické sklo
16 antireflexních vrstev

 

 

HD sklo má 4x vyšší pevnost oproti běžnému optickému sklu podle standardizovaných testů ANSI (Z80.3: 2001). Tyto testy spočívají v pádu ocelových kuliček různé velikosti a hmotnosti z výšky 50“ (1270 mm) na testované sklo.

Filtry série HD jsou opatřeny 16 (8+8) ANTIREFLEXNÍMI VRSTVAMI. Osminásobná antireflexní vrstva nabízí průměrnou propustnost světla 99,35 % v rozmezí vlnových délek 400 až 700 nm (viditelné světlo). Tyto vícenásobné antireflexní vrstvy výborně potlačují vznik reflexů a zvyšují propustnost světla. Stejně jako ostatní vícenásobné antireflexní vrstvy HOYA jsou i vrstvy HD HMC nanášeny za vysoké teploty zaručující dokonalé propojení vrstev s povrchem skla. Chemické složení vrchní vrstvy zaručuje vyšší odolnost proti opotřebení a znečištění mastnými skvrnami.

Vysoce transparentní polarizační folie je totožná s polarizační folií používanou u nejnovějších LCD obrazovek s vysokým rozlišením. Má o 25 % vyšší propustnost světla než standardní polarizační folie používané u stávajících fotografických filtrů.

Filtry série HD jsou zasazeny do extrémně tenké obroučky se závitem na přední straně umožňující použití na širokoúhlých objektivech. Sklo je do obroučky upevňováno zalisování při vysokém tlaku.

 

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.