Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

B+W CP-L filtr 39mm Käsemann XS-PRO HTC DIGITAL MRC nano

Kód: 80047724 Produktové číslo: 4012240009435
Filtry B + W jsou jednou z nejrespektovanějších značek v oblasti fotografování. Díky inovativní vrstvě MC jsou zašleněny mezi nejodolnější filtry, které nabízejí vynikající antireflexní vlastnost a odolnost vůči poškrábání.

Žádné hodnocení.
Výrobce: B+W
Připraveno k odeslání
2.264,46 Kč bez DPH
2.740,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
B+W CP-L filtr 39mm Käsemann XS-PRO HTC DIGITAL MRC nano

B + W polarizační filtry zvyšují sytost barev a odrazy. Neutrální šedé barvy a polarizační materiál zaručují optimální obraz. Vysoce kvalitní optické sklo zajišťuje vynikající obrazovou kvalitu. Možnosti zahrnují F-Pro obloukové (SC) a (MRC), Kasemann HTC (F-Pro MRC a XS-Pro MRC Nano).

Nový B + W Kasemann HTC (High Transmission Circular) poskytuje větší světelnou propustnost, ale zároveň přináší jemnou charakteristickou pečeť B + W polarizačních filtrů.

Bez filtru S filtrem


B + W polarizační filtry jsou známy pro snížení odrazu a lepších barev, polarizační filtry jsou oceňované nástroje, zejména pro neustále se měnící venkovní prostředí. S nimi přichází i světelné ztráty a to až 2,5 EV. To může mít za následek zvyšování hloubky ostrosti nebo zrychlení závěrky. Nicméně, příští generace B + W HTC filtry využívají speciální novou vrstvu polarizační fólie, která snižuje světelnou ztrátu na pouhých 1-1,5 EV  to umožňuje mnohem lépe pracovat ve špatných světelných podmínkách.

Kromě toho, Premium XS-Pro Käsemanns využívají MRC nano povlaků k vytvoření lepšího korálkového efektu s vodou, která usnadňuje mnohem jednodušší a rychlejší čištění než kdykoliv předtím. Profesionální F-mount Pro Käsemanns jsou vybaveny MRC nátěry. Obě verze nabízejí přední závit pro další příslušenství.

 

Bez filtru S filtrem

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.