Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Canon BG-E16 - battery grip pro EOS 7D Mark II

Kód: 80043260 Produktové číslo: 4549292001945
Bateriový grip BG-E13 je určen pro digitální zrcadlovku Canon EOS 6D. Nejen, že usnadňuje fotografování na výšku, ale také umožní prodloužit dobu fotografování na dvojnásobek.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Canon
Připraveno k odeslání
5.446,28 Kč bez DPH
6.590,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canon BG-E16 - battery grip pro EOS 7D Mark II

Firma Canon je jedním z mála předních výrobců jednookých digitálních zrcadlovek. V nabídce příslušenství k těmto profesionálním přístrojům nechybí celá řada objektivů, blesků, či užitečných bateriových gripů.Canon BG-E16 je takzvaný Power Grip, tedy držák usnadňující držení přístroje při focení na výšku v kombinaci s rozšířením energetické kapacity použitých baterií. Grip je určen speciálně pro Canon 7D Mark II.

Do gripu je možné vložit dvě Li-ion baterie typu LP-E6N, které zdvojnásobí životnost základní baterie. Použít můžete i 6x AA baterie jako záložní zdroj pro vaše focení. K dispozici jsou na něm jak speciální ovládací prvky AF, výběry bodu ostření a blokování AE, tak také druhá spoušť s multi ovladačem a kolečkem pro ovládání přístroje. Tělo gripu je vyrobeno z odolné hořčíkové slitiny, která ho chrání proti nepříznivým vlivům.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.