Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

Canon EF 35mm f/1.4 L II USM

Kód: 80045557 Produktové číslo: 4549292010237
Canon EF 35mm f/1.4L II USM je pevný vysoce světelný profesionální objektiv, který je vylepšenou verzí objektivu EF 35mm f/1.4 L USM, oproti kterému nabízí zcela novou optiku, utěsnění proti vlhkosti a prachu a také 9 lamelovou clonu.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Canon
Připraveno k odeslání
47.677,69 Kč bez DPH
57.690,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canon EF 35mm f/1.4 L II USM

Canon EF 35mm f/1.4L II USM je pevný vysoce světelný profesionální objektiv, který je vylepšenou verzí objektivu Canon EF 35mm f/1.4 L USM (představeném v roce 1998), oproti kterému nabízí zcela novou optiku, utěsnění proti vlhkosti a prachu a také 9 lamelovou clonu.

V objektivu je použita optika s technologií Blue Spectrum Refractive (BR), která výrazněji láme modrou složku světla a tím snižuje problém chromatické aberace a současně zvyšuje ostrost snímků. Optika je rovněž opatřena Subwavelength Structure Coating povrchovou úpravou (SWC), která zvyšuje kontrast a dopomáhá předcházet odleskům či zdvojení obrazu při snímání v protisvětle.

Objektiv disponuje rychlým a tichým zaostřováním a přirozenou perspektivou.
 

Širokoúhlý objektiv s přirozenou perspektivou

Klasický širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 35 mm, který je oblíbený mezi dokumentaristy pro schopnost zachytit objekty v přirozeném prostředí bez zkreslení perspektivy.
 

Vynikající výkon za slabého osvětlení

Velmi vysoká světelnost f/1,4 vpustí do fotoaparátu o dva kroky více světla než objektiv se zoomem f/2,8, a proto se skvěle hodí pro snímání z ruky za slabého osvětlení.

Při snímání s nízkým clonovým číslem můžete využít mělkou hloubku ostrosti. Když se tento efekt zkombinuje s širokoúhlým zorným polem objektivu, objekty na snímcích obzvláště vyniknou oproti rozostřenému pozadí.

Clona s devíti lamelami zajišťuje plynulé a přirozené vykreslování nezaostřených oblastí.
 

Nový standard kvality obrazu

Optika Blue Spectrum Refractive, která je tvořena organickým optickým materiálem vyvinutým společností Canon, předchází chromatické vadě dříve nemožným způsobem.
Optika s ultranízkým rozptylem UD a dva asférické prvky objektivu zajišťují výjimečnou ostrost napříč celým snímkem – a to i při doširoka otevřené cloně.
Úprava Subwavelength Structure Coating zvyšuje kontrast a předchází odleskům a zdvojení obrazu při snímání v protisvětle.
 

Rychlé a tiché zaostřování, se kterým zachytíte neočekávané

Kroužkové automatické zaostřování USM zajišťuje přesné zaostření rychle a téměř neslyšně a neruší tak při snímání. Plně manuální doostření je k dispozici bez nutnosti změny režimu zaostřování, díky čemuž se můžete stále dívat do hledáčku.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.