Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Canon EF 50mm f/1.8 STM

Kód: 80044494 Produktové číslo: 4549292037692
Tento nástupce kompaktního a lehkého objektivu Canon EF 50mm f/1,8 II je nově vybaven rychlým a tichým krokovým motorkem STM, 7lamelovou clonou a kvalitou obrazu, která stále zůstává v rozporu s jeho cenou.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Canon
Připraveno k odeslání
2.801,65 Kč bez DPH
3.390,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canon EF 50mm f/1.8 STM

Objektiv Canon EF 50mm f/1.8 STM je nástupcem velmi oblíbeného pevného objektivu Canon EF 50mm f/1.8 II, který patří mezi cenově zcela nejdostupnější objektivy pro zrcadlovky Canon EOS. Novince zůstaly všechny hlavní výhody předchůdce, tedy ohnisková vzdálenost  50mm, výborná světelnost f/1,8 i kresba, nízká cena i možnost využití objektivu na APS-C, či Full-frame zrcadlovkách.
Výrazného vylepšení se dočkalo ostření - to nyní zajišťuje rychlý a tichý krokový motorek STM, dále irisová clona - počet lamel stoupl z pěti na sedm a snížila se i minimální ohnisková vzdálenost ze 45cm na 35cm. Proměnou prošel také bajonet, který má nyní již kovové provedení, nikoliv plastové.

Tento cenově dostupný pevný objektiv je díky své vysoké světelnosti vhodný nejen pro kreativní portréty, ale také snímky za velmi slabého osvětlení. Díky tichému krokovému motorku STM vám objektiv nabídne také plynulejší zaostřování při natáčení videosekvencí, díky čemuž vašim záběrům dodáte mnohem snadněji opravdu filmový vzhled. Optické členy disponují povrchovou úpravou Super Spectra zabraňující odleskům a zdvojení obrazu při snímání v protisvětle.
Díky váze, která čítá pouhých 160g a malým rozměrům (7x4cm) zabere ve vaší brašně či kapse tento objektiv jen minimum místa.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.