Výrobci

 

 

 

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

Zboží bude dodáno v co nejkratším termínu.

 

V případě přijetí objednávky formou České pošty do 12h, bude zboží předáno k doručení v den přijetí. Termín doručení v tomto případě vychází na následující pracovní den. Objednávka přijatá po 12h bude vyskladněna následující pracovní den.
 

V případě přijetí objednávky formou dodání PPL do 12h, bude zboží předáno k doručení v den přijetí. Termín doručení v tomto případě vychází na následující pracovní den. Objednávka přijatá po 12h bude vyskladněna následující pracovní den.
 

V případě přijetí objednávky formou Osobního odběru do 12h, bude zboží předáno k doručení v den přijetí. Termín vyzvednutí v tomto případě vychází na stejný den jako přijetí objednávky – po 16h. Objednávka přijatá po 12h bude vyskladněna následující pracovní den.

Termín dodání se může prodloužit až do 5-ti pracovních dnů od objednání zboží, z důvodu např. nedodání zboží dodavatelem. V případě zdržení dodávky déle než 3 pracovní dny, je zákazník o tomto informován.

PPL


Společnost PPL přepravuje zásilky po celém území ČR od Pondělí do Pátku. V Sobotu, Neděli a o svátcích se zásilky nepřepravují. Doručuje se v rozmezí od 9.00 do 18.00 a v tomto časovém rozmezí musí být někdo přítomen na adrese uvedené pro doručení. Jedná se o velice rychlé a kvalitní doručení. Nelze předem stanovit nebo ovlivnit přesný čas doručení, jelikož PPL doručuje zásilky podle svého denního plánu rozvozu.

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 24 hodin po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Škodu nahlaste na adresu foto@foto.cz a na přepravní společnost PPL - Reklamace: reklamace@ppl.cz, nebo na lince +420 225 331 800.

O případné změně ceny bude kupující informován ještě před dodáním zboží a má právo v této souvislosti zrušit nebo změnit objednávku.

Česká pošta

Česká pošta přepravuje zásilky po celém území ČR od Pondělí do Pátku. V sobotu, neděli a o svátcích se zásilky nepřepravují. Doručuje se v rozmezí od 9.00 do 16.00 hod. a v tomto časovém rozmezí musí být někdo přítomen na adrese uvedené pro doručení. Jedná se o velice rychlé a kvalitní doručení. Nelze předem stanovit nebo ovlivnit přesný čas doručení, jelikož Česká pošta doručuje zásilky podle svého denního plánu rozvozu.

Standardně je Obchodní balík s Vaším zbožím při nepředání uložen na Vaší poště, a připraven k vyzvednutí po dobu 7 dní.


Osobní odběr


Můžete využít naše výdejní místo Foto.cz v Praze na Smíchovském nádraží na adrese uvedené níže. Vyrobíme Vám CEWE FOTOKNIHY, originální fotoobrazy, průkazové foto, fotokalendáře, fotodárky, vizitky, plakáty, sešity, tisk na textil. Možnost okamžitého tisku fotografií do formátu 15x20, fotopřání, fotokalendář i fotopohlednice. Samozřejmostí je využití Eshopu Foto.cz s vyzvednutím Vámi objednaného zboží přímo na prodejně, navíc bez poplatku za dopravu! Nezapomeňte, že Vám zhotovíme průkazové foto na počkání!

Nádražní 279 (Vestibul nádraží)
Praha 5 - Smíchov 15000


Po    / 8:30 - 18:30
Út    / 8:30 - 18:30
St    / 8:30 - 18:30
Čt     / 8:30 - 18:30
Pá    / 8:30 - 18:30
So    / zavřeno
Ne    / zavřeno
Svátky    / zavřeno

O možnosti vyzvednutí zboží jste vždy informováni sms výzvou v den výdeje ze skladu, a nebo telefonicky obsluhou výdejního místa následující den. Po obdržení sms o vyzvednutí objednaného zboží, je zboží připraveno 5 pracovních, 5 výdejních dní, k vyzvednutí. Nevyzvednutá objednávka je automaticky zaslána zpět a Stornována.

 


Způsob dodání

Osobní odběr - k odběru po 16h po obdržení informační sms - Vyzvednutí bez poplatků.

Dopravní službou PPL – (doručení do max. 2 pracovních dnů ode dne expedice) - Cena objednávky nad 1999 Kč – Doprava Zdarma
Cena objednávky pod 2000 Kč - Doprava je 129 Kč
Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - 159,– Kč

Českou poštou – Balík do ruky (doručení do max. 2 pracovních dnů ode dne expedice). Cena objednávky nad 1999 Kč – Doprava Zdarma

Cena objednávky pod 2000 - Doprava je 99 Kč
Doručování v rámci běžné pochůzky v rozmezí 8 - 16 hodin. V lokalitách s rozšířenou dobou doručování do večerních hodin  jsou zásilky doručovány v rozmezí 14 – 19 hodin.

 

S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).

Způsob platby

Hotově na pokladně - při vyzvednutí zboží ve výdejní době Eshopu. Zboží bude vydáno jen na základě doložené objednávky.
Dobírka – ČP - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.
Dobírka – PPL - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka zástupce PPL při převzetí.
On-line platba kreditní kartou - PayMuzo - přijímané karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club
Úvěrová smlouva Essox - zboží musí přijmout/převzít jen zákazník, který vyplnil úvěrovou smlouvu.
Převod na účet - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce.

Informace k Platbě převodem

Číslo účtu prodejce:  Unicredit Bank Praha        804666086/2700
                                  ČSOB                                     991828/0300
                                  Komerční banka                  18207501/0100


Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky
Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku budeme expedovat.

Proformafaktura se vystavuje jen na Vaše telefonické nebo písemné vyžádání.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.