Výrobci

 

 

 

Domů / Fotoaparáty
Podrobné údaje o zboží

Canon PowerShot SX720 HS černý

Kód: 80046680 Produktové číslo: 4549292056594
Canon SX720 spadá do třídy kapesních ultrazoomů, které jsou oblíbené zajména mezi cestovateli pro svou schopnost přiblížit i velmi vzálené objekty. Oproti svému předchůdci nabízí PowerShot SX720 ještě úctyhodnější rozsah přiblížení - 40x optický zoom!

Žádné hodnocení.
Výrobce: Canon
Připraveno k odeslání
7.016,53 Kč bez DPH
8.490,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canon PowerShot SX720 HS černý

Canon PowerShot SX720 HS spadá do třídy kapesních ultrazoomů, které jsou oblíbené zajména mezi cestovateli pro svou schopnost přiblížit i velmi vzálené objekty a scenérie. Oproti svému předchůdci, modelu SX710 s 30x optickým zoomem, nabízí PowerShot SX720 ještě úctyhodnější rozsah přiblížení - 40x optický zoom!

Základem fotoaparátu je BSI CMOS snímač s rozlišením 20,3 Mpx, procesor DIGIC 6, plně manuální a poloautomatické režimy nastavení, nebo zabudovaný Wi-Fi modul s podporou NFC pro ovládání přístroje na dálku pomocí smartphonu, přenášení snímků nebo jejich zálohování do vybraných cloudových služeb.

O stabilitu obrazu se nově stará inovovaný optický stabilizátor s duální technologií, přibyly nové funkce „samospouště“, která se nyní dokáže aktivovat pouhým mrknutím (Samospoušť mrknutím), mód Kreativní režim nebo Krátký klip.

 

Kapesní, ale vysoce výkonný fotoaparát

Cestujte nalehko s kapesním fotoaparátem, který se snadno přenáší. Díky hmotnosti pouhých 270 g (vč. baterie a SD karty) a rozměrům 109,7 × 63,8 × 35,7 mm ho s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv. Více na: http://digiarena.e15.cz/novinky-u-canonu-powershot-g7-x-ii-a-powershot-sx720-hs#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink


Ostré výsledky v každé situaci

Užijte si ostré a detailní snímky zásluhou optického stabilizátoru obrazu, který se inteligentně přizpůsobuje scéně a zahrnuje speciální režim zesílené stabilizace obrazu pro zajištění stability snímání při použití velkého zoomu.

SX 720 HS


Realistické filmy

Snímejte realistické filmy Full HD 60p ve formátu MP4 jedním stisknutím tlačítka

 


Krátký klip

Pořizujte 4s, 5s nebo 6s klipy, s možnostmi přehrávání zpomaleného nebo zrychleného pohybu, pomocí režimu Krátký klip.


Stabilní filmové záběry

Pořiďte neuvěřitelně stabilní filmový záznam při plném zoomu, když sledujete rychle se pohybujících objekty nebo se pohybujete, pomocí pětiosého pokročilého dynamického IS, který působí proti rozhýbání fotoaparátu, a automatické vodováhy zajišťující rovné horizonty.


Jednoduché připojení

Připojte fotoaparát okamžitě ke kompatibilnímu inteligentnímu zařízení pouhým dotykem s využitím Wi-Fi a technologie NFC a užijte si rychlé a snadné sdílení fotografií a filmů prostřednictvím aplikace Canon Camera Connect nebo sdílejte fotografie a filmy na TV pomocí zařízení Canon Connect Station CS100.

Kompaktní fotoaparáty PowerShot řady G


 


Doplňte své snímky informacemi o zeměpisné poloze

Sledujte své cesty pomocí funkce GPS přes mobilní zařízení, která synchronizuje data o poloze zaznamenaná inteligentním zařízením s vašimi snímky.


 


Zvýraznění okrajů pro MF

Zvýraznění okrajů při manuálním ostření

Vybírejte kompozici a zaostřujte dokonale pomocí funkce zvýraznění obrysů při ručním zaostřování, která zaostřený objekt zřetelně zvýrazní a zajistí tak jednoduché jemné doladění zaostření.
 

Více na: http://digiarena.e15.cz/novinky-u-canonu-powershot-g7-x-ii-a-powershot-sx720-hs#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink

Více na: http://digiarena.e15.cz/novinky-u-canonu-powershot-g7-x-ii-a-powershot-sx720-hs#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink Více na: http://digiarena.e15.cz/novinky-u-canonu-powershot-g7-x-ii-a-powershot-sx720-hs#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink Více na: http://digiarena.e15.cz/novinky-u-canonu-powershot-g7-x-ii-a-powershot-sx720-hs#utm_medium=selfpromo&utm_source=digiarena&utm_campaign=copylink

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.