Výrobci

 

 

 

Domů / Fotoaparáty
Podrobné údaje o zboží

Fujifilm X-Pro2 - tělo

Kód: 80046651 Produktové číslo: 4547410311921
Fujifilm X-Pro 2 je supervýkonný profesionální přístroj s 24Mpx snímačem typu X-Trans CMOS III o velikosti APS-C, konektivitou Wi-Fi, hybridním hledáčkem i ostřením, vysoce rychlými reakcemi a odolnou konstrukcí.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Fujifilm
Připraveno k odeslání
40.487,60 Kč bez DPH
48.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Fujifilm X-Pro2 - tělo

Fujifilm X-Pro 2 je supervýkonný profesionální přístroj s 24Mpx snímačem typu X-Trans CMOS III o velikosti APS-C. V čem tento přístroj doslova exceluje je rychlost (rychlost náběhu, zápisu i rychlost ostření je nejvyšší z celého portfolia Fuji), či moderní hybridní hledáček s možností přepínání mezi klasickým optickým, nebo elektronickým typem hledáčku (s 2,36 miliony zobrazovacích bodů). Tento hledáček je vybaven navíc funkcí Multi-Magnification, která automaticky zapíná zvětšení podle právě nasazeného objektivu, a také el. dálkoměrem, který dokáže zobrazit v části optického hledáčku elektronická data. Hledáček je navíc doplněn o oční senzor, který automaticky při přiblížení oka přepne obraz z 3" LCD displeje do hledáčku a obráceně.

Fotoaparát využívá hybridní způsob ostření, disponuje 273 zaostřovacími body z nichž 77 využívá analýzu fázového posunu. Fázové detektory pokrývají 40 % plochy snímku. Odolná konstrukce, která se hodí zejména při nepřízni počasí, potěší zejména aktivní fotografy - sportovce. V hliníkovém těle je celkem 61 utěsněných spojů, díky kterým se profesionální fotografové nemusí obávat ani prachu, či stékající vody, ale ani teplotám až do -10°C.
Ruční nastavování času, clony i kompenzace expozice je u Fujifilmu již stejně tradiční záležitostí, jako simulace filmu. Filtry jako Provia, či Astia doplnila položka Acros – speciální černobílý film. Zdokonalený snímač a až 4x výkonnější procesor (X-Processor Pro) mají na svědomí dramatické navýšení kvalitu obrazu - nejvyšší jaké kdy bylo dosud dosaženo. Jedinečnost tohoto přístroje podtrhuje rovněž slot pro dvě SD/SDHC/SDXC karty s maximální kapacitou 256 GB. Oba sloty podporují UHS-I, jeden dokonce i UHS-II.

Rychlost sériového snímání dosahuje rychlosti 8 sn./sec. Pokud jde o buffer, ten nabízí dostatečnou kapacitu až na komprimovaných 33 souborů RAW.  FullHD videosekvence (1920×1080) dokáže fotoaparát pořizovat ve frekvencích 60p, 50p, 30p, 25p a 24p s délkou maximálně 14 minut. V rozlišení HD (1280×720) se tato doba zdvojnásobí.

Co se týče komunikace s chytrými zařízeními jako jsou tablety a smartphony, pro ty je zde připravena konektivita Wi-Fi . Tu lze využít i ke vzdálenému ovládání fotoaparátu, včetně spouště a úprav expozičních hodnot i dalších parametrů. GPS souřadnice lze snímkům přiřadit prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

Klíčové vlastnosti:

  •  X-Trans ™ * CMOS senzor III & X Procesor Pro
  •  Mechanická závěrka 1/8000 sec. + elektronická závěrka 1/32000 sec.
  •  Simulace filmu "ACROS"
  •  Komprimovaný RAW formát 
  •  Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  •  Dva sloty na paměťové karty
  •  Nový hybridní multifunkční hledáček
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.