Výrobci

 

 

 

Domů / Blesky / Blesky
Podrobné údaje o zboží

Nissin SC-01 - univerzální synchronizační kabel

Kód: 80048988 Produktové číslo: 4938574830012
Zábleskový TTL kabel Nissin SC-01 slouží pro spolehlivé elektrické propojení mezi bleskem a fotoaparátem, například při upevnění blesku vedle fotoaparátu, nebo při držení blesku mimo fotoaparát.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Nissin
Připraveno k odeslání
1.148,76 Kč bez DPH
1.390,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Nissin SC-01 - univerzální synchronizační kabel

Zábleskový TTL kabel Nissin SC-01 slouží pro spolehlivé elektrické propojení mezi bleskem a fotoaparátem, například při upevnění blesku vedle fotoaparátu, nebo při držení blesku mimo fotoaparát. Tento kabel obsahuje v místě nasazovaném na fotoaparát přídavné sáňky pro upevnění blesku, při nasazování zpět tedy můžete blesk nasadit přímo do druhých sáněk.
Délka kabelu je 60 -150 cm.

 

Kombinované kontaktní pole

Kabel Nissin SC-01 obsahuje kombinované kontaktní pole umožňující spolupráci s digitálními jednookými zrcadlovkami Canon, Fujifilm, Nikon, Pentax a Samsung. Kabel je kompatibilní nejen s originálními blesky výrobců uvedených fotoaparátů, ale rovněž s blesky dodávanými pro tyto přístroje nezávislými výrobci příslušenství.

Dvoje sáňky pro upevnění blesku

Kabel Nissin SC-01 obsahuje v místě nasazovaném na fotoaparát přídavné sáňky pro upevnění blesku. Při nasazování blesku zpět na fotoaparát tak není třeba odpojovat kabel a blesk lze nasadit přímo do druhých sáněk v této části kabelu.

Upozornění:
Ke kabelu SC-01 lze připojit pouze jeden externí blesk.
Není možné používat blesk nasazený v přídavných sáňkách na štítu fotoaparátu současně s bleskem nasazeným v patici na konci kabelu.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.