Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Canon GP-E2 - GPS modul

Kód: 80047597 Produktové číslo: 8714574584034
Canon GP-E2 je lehké a kompaktní GPS zařízení, které spojí snímky s geografickými údaji. Označí geografickou šířku, délku a nadmořskou výšku spolu se směrem, který je na snímku zachycen a doplní tyto informace do EXIF souboru.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Canon
Připraveno k odeslání
5.776,86 Kč bez DPH
6.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canon GP-E2 - GPS modul

Kompaktní, lehký a vysoce výkonný GPS přijímač GP-E2 umožňuje fotografům jednoduše označit snímky geografickými údaji. Je kompatibilní s EOS-1D X, EOS 7D a EOS 5D Mark III. GP-E2 u fotografií označí geografickou šířku, délku a nadmořskou výšku spolu se směrem, který je na snímku zachycen a doplní tyto informace do EXIF souboru.

Funkce GPS Logger umožňuje zaznamenat cestu a v pravidelných intervalech stahovat GPS data. Nezáleží na tom, zda je jednotka připojena k tělu fotoaparátu nebo je schovaná v pouzdře. Po návratu do studia je možné k fotografiím přiřadit GPS data a zobrazit celou cestu prostřednictvím Google Maps nebo softwaru Map Utility, který je součástí balení.

Pro větší přesnost a preciznost je možné zaznamenávat čas pořízení fotografie. Hodiny fotoaparátu lze synchronizovat přes satelit s koordinovaným světovým časem. Funkci využijí především profesionální fotografové, kteří mají několik těl a chtějí snímky při zpracování řadit dle času pořízení.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.