Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Joby UltraFit Sling Strap for Men - pánský ramenní popruh

Kód: 80038415 Produktové číslo: 0817024012571
Díky Joby® patentované technologii nastavení délky popruhu lze rychle a bez nutnosti aretace nebo sejmutí z těla nastavit délku popruhu podle dané situace.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
983,47 Kč bez DPH
1.190,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Joby UltraFit Sling Strap for Men - pánský ramenní popruh

Díky Joby® patentované technologii nastavení délky popruhu lze rychle a bez nutnosti aretace nebo sejmutí z těla nastavit délku popruhu podle dané situace. Jednoduše stačí fotoaparát uchopit a „přetáhnout“ od těla do pracovní polohy (fotografování s hledáčkem nebo  „přes displej“)  - popruh se automaticky prodlouží na požadovanou délku. Stejným způsobem lze délku popruhu zkrátit a fotoaparát zafixovat k tělu – ať už na boku nebo na zádech. Popruh tak lze vždy a rychle  nastavit  na potřebnou délku pro pracovní polohu fotoaparátu  a po fotografování „přitáhnout“ k tělu tak, aby nedocházelo k samovolnému  a nekontrolovanému pohybu fotoaparátu podél těla.
 

  • Velikost varianty "for Men" - šířka popruhu  5 cm, délka 178 cm, hmotnost 99 g
  • Joby® patentovaná technologie nastavení délky popruhu  umožňuje snadno, rychle a bez nutnosti aretace nebo sejmutí z těla nastavit délku popruhu podle dané situace  (pohotovostní a transportní poloha „u těla“, fotografování pomocí hledáčku nebo „přes displej“, práce s displejem  - nastavení menu atd.)
  • Popruh lze rychle  nastavit  na potřebnou délku do pracovní polohy fotoaparátu  a po fotografování „přitáhnout“ k tělu tak, aby nedocházelo k samovolnému  a nekontrolovanému pohybu fotoaparátu podél těla
  • Délku popruhu lze rovněž zafixovat  „napevno“   na požadovanou délku pomocí spony s aretační karabinou
  • Kvalitní technické materiály s adhesivním povrchem a uchycení fotoaparátu pomocí 1/4" stativového šroubu ý nerezové oceli s motýlkem s úhlem protočení 360˚
  • Snadná a rychlá montáž a demontáž popruhu k fotoaparátu
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.