Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy / Filtry
Podrobné údaje o zboží

Marumi PL-C FIT+SLIM 49 mm - cirkulárně polarizační filtr

Kód: 80043246 Produktové číslo: 4957638922029
Špičkové japonské filtry Marumi FIT+SLIM s extra tenkou obroučkou a nízkou hmotností, vyrobené z ušlechtilého optického skla s povrchovou úpravou pro použití na zrcadlovkách s vysokým rozlišení a profesionálních objektivech.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Marumi
Připraveno k odeslání
742,98 Kč bez DPH
899,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Marumi PL-C FIT+SLIM 49 mm - cirkulárně polarizační filtr

Špičkové japonské filtry značky Marumi jsou vyrobeny z ušlechtilého optického skla a jejich povrchová úprava je přizpůsobena použití i na digitálních zrcadlovkách s vysokým rozlišení a profesionálních objektivech. Vysoká kvalita a příznivá cena, dělá z této řady filtrů jednu z nejzajímavějších alternativ z pohledu kombinace ceny a užitné hodnoty.

Verze FIT+SLIM se navíc vyznačuje mimořádně tenkou obroučkou a minimální hmotností. To znamená, že jsou vhodné pro použití i s širokoúhlýmy objektivy. Všechny filtry Marumi FIT+SLIM jsou "MADE IN JAPAN" a vyhoví i těm nejvyšším nároků co se týče zpracování i optické kvality použitého skla.

Cirkulární polarizační filtry pomáhají odstranit, nebo korigovat polarizované světlo, které vzniká např. odrazem od lesklých nekovových ploch nebo rozptylem slunečního světla v atmosféře.

 

Polarizační filtry Vám pomohou odstranit, nebo zmírnit nežádoucí reflexy při fotografování vodní hladiny, skleněných předmětů, nebo při fotograsfování přes okna, vytríny, výlohy apod. Při fotografování portrétů Vám mohou pomoci s odstraněním odlesků v brýlích a také docílit sametového vzhledu pleti.
Světlo modré oblohy je částečně polarizováno, a proto můžeme polarizačním filtrem oblohu velmi efektně ztmavit a dát tyk vyniknout oblakům. Účinek filtru lze ovlivnit natáčením otočné objímky.  Filtr tak lze nastavit tak, aby byl jeho účinek jen částečný

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.