Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Nikon D5500 černý + 18-105mm AF-S DX VR

Kód: 80043900 Produktové číslo: 0018208998364
Nikon D5500 je první digitální jednooká zrcadlovka této značky formátu DX s výklopným, otočným a dotykovým LCD monitorem. Přístroj disponuje vysokým rozsahem citlivosti ISO, 24,2 Mpx APS-C snímačem, nebo Wi-Fi konektivitou.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Nikon
Připraveno k odeslání
19.000,00 Kč bez DPH
22.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Nikon D5500 černý + 18-105mm AF-S DX VR


Nikon D5500 je první digitální jednooká zrcadlovka formátu DX s výklopným a otočným dotykovým LCD monitorem. Tato lehká a výkonná zrcadlovka se mimo to vyznačuje také výjimečně dobrou přenosností pro dostatečnou svobodu na to, abyste pořídili své doposud nejlepší snímky. Připravte se posunout hranice svých fotografických možností. Velký obrazový snímač formátu DX a rozsah citlivostí ISO 100–25 600 zaručuje, že pořídíte ostré a brilantní snímky ještě snadněji než kdykoli předtím. V kombinaci s výkonem kompatibilních objektivů NIKKOR získáte snímky, které budou vždy zářit čistotou i přirozenými barvami a detaily. Pořízené fotografie budou i při velkoformátovém tisku stejně brilantní jako pořízené videosekvence na velké obrazovce.
 

Vaše snímky ještě nikdy nevypadaly tak dobře

Ponechte rozmazané snímky minulosti a užívejte si svobodu tvorby výrazných snímků s bohatými detaily, které vždy a všude vzbudí pozornost. A pokud jde o dosažení požadovaných výsledků, pokročilý výkon fotoaparátu D5500 zaručí výsledky, které vás nadmíru uspokojí.
Obrazový CMOS snímač fotoaparátu speciální konstrukce bez optického antialiasingového filtru (OLPF) maximálně využívá své vysoké rozlišení 24,2 milionu pixelů pro získání snímků s neuvěřitelně ostrými detaily – zejména v kombinaci s objektivy NIKKOR.
Rozsah citlivostí ISO 100–25 600 umožňuje pořizovat brilantní snímky a videosekvence i za slabého osvětlení, takže již nikdy nebudete omezeni časem nebo místem.
39bodové automatické zaostřování Nikon s devíti křížovými snímači ve střední části obrazového pole vždy zaostří na objekt bez ohledu na to, kde se nachází; a frekvence sériového snímání až 5 sn./s znamená, že zachytíte ve správném okamžiku všechna prchavá gesta nebo výrazy ve tváři, a to i v případě velmi rychlých výjevů.
Systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4 s vysokou rychlostí zpracování dat, pokročilou redukcí šumu a plynulým záznamem videosekvencí zachytí s jistotou všechny důležité okamžiky a umožní vám poté ještě lépe využít výsledky vašeho snažení.

Následujte svou intuici

Díky dotykovému ovládání na výklopném a otočném monitoru a vestavěnému Wi-Fi připojení vás fotoaparát Nikon D5500 rychle dostane do tvůrčího tempa. Pro vytvoření kompozice snímků odrážející vaše vlastní vidění světa stačí jen vyklopit a/nebo otočit velký LCD monitor, klepnutím na dotykovou obrazovku zaostřit a exponovat či upravit nastavení, jako je clona, citlivost ISO i čas závěrky. Tažením prstu po monitoru můžete procházet snímky a stažením či roztažením prstů zvětšovat a zmenšovat snímky během přehrávání. Výhod dotykového ovládání fotoaparátu můžete využít i při fotografování s využitím hledáčku, a to díky funkci Fn dotykem, která vám umožní rychle upravit klíčová nastavení posunutím prstu po monitoru. Funkci Fn dotykem lze přiřadit až osm nastavení včetně zaostřovacích polí, režimů činnosti zaostřovacích polí, clony a citlivosti ISO. Rovněž je dobré vzpomenout, že funkce Wi-Fi umožňuje dálkově ovládat fotoaparát pomocí připojeného chytrého zařízení: vzhledem k výklopnému a otočnému monitoru a kvalitě snímků získáte autoportréty, na které se každý rád podívá.

Rozsáhlá tvůrčí všestrannost

Fotoaparát Nikon D5500 je výkonný nástroj, který umožňuje dosáhnout maxima z vašich tvůrčích představ. A pokud je příležitost k záznamu videosekvencí, funkce D-Movie zaznamená plynulé videosekvence Full HD s jemnými detaily a snímací frekvencí až 50p/60p. Fotoaparát nabízí vynikající výkonnost a perfektní zaostřování, které je u videosekvencí kritickým parametrem a umožňuje zahájit záznam jednoduchým stisknutím samostatného tlačítka záznamu videosekvence. Pro dosažení špičkové přesnosti při fotografování použijte hledáček, který vám umožní bez zpoždění nebo rušivých prvků sledovat vaše objekty v reálném čase. Pro ještě plynulejší chod fotografického procesu zobrazí fotoaparát D5500 právě pořízený snímek automaticky na monitoru LCD v okamžiku, kdy vzdálíte oko od hledáčku. Pokud chcete jemně doladit vzhled pořizovaných snímků, druhá generace předvoleb Nikon Picture Control umožňuje snadno dosáhnout plné kontroly nad nastavením doostření, kontrastu, jasu, barevného odstínu a sytosti barev při pořizování statických snímků i videosekvencí. K dispozici je sedm předvoleb včetně nové předvolby Ploché, která zachovává všechny detaily scény a bohaté tonální informace ve světlech i stínech, a je tak ideální pro případy, kdy plánujete retušování výsledných záznamů.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.