Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy / Filtry
Podrobné údaje o zboží

Marumi MC UV (L390) FIT+SLIM 52 mm - UV a ochranný filtr

Kód: 80043240 Produktové číslo: 4957638921947
Špičkové japonské filtry Marumi FIT+SLIM s extra tenkou obroučkou a nízkou hmotností, vyrobené z ušlechtilého optického skla s povrchovou úpravou pro použití na zrcadlovkách s vysokým rozlišení a profesionálních objektivech.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Marumi
Připraveno k odeslání
329,75 Kč bez DPH
399,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Marumi MC UV (L390) FIT+SLIM 52 mm - UV a ochranný filtr

Špičkové japonské filtry značky Marumi jsou vyrobeny z ušlechtilého optického skla a jejich povrchová úprava je přizpůsobena použití i na digitálních zrcadlovkách s vysokým rozlišení a profesionálních objektivech. Vysoká kvalita a příznivá cena, dělá z této řady filtrů jednu z nejzajímavějších alternativ z pohledu kombinace ceny a užitné hodnoty.

Verze FIT+SLIM se navíc vyznačuje mimořádně tenkou obroučkou a minimální hmotností. To znamená, že jsou vhodné pro použití i s širokoúhlýmy objektivy. Všechny filtry Marumi FIT+SLIM jsou "MADE IN JAPAN" a vyhoví i těm nejvyšším nároků co se týče zpracování i optické kvality použitého skla.

UV filtry nepropouští světlo vlnových délek pod 390nm, čímž Vám pomohou k brilantnějším fotografiím vzdálenějších objektů. Zároveň pomohou účinně ochránit přední čočku Vašeho objektivu před mechanickým poškozením, kapkami tekutin apod.

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.