Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

Nikon 300mm f/4E PF ED VR AF-S

Kód: 80044138 Produktové číslo: 4960759029126
Tento objektiv je vybaven fázovým Fresnelovým optickým členem a nabízí vynikající kombinaci kompaktní konstrukce, velkého zvětšení a špičkové kvality obrazu.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Nikon
Připraveno k odeslání
43.380,17 Kč bez DPH
52.490,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Nikon 300mm f/4E PF ED VR AF-S

Přibližte si vzdálené objekty pomocí 300mm objektivu formátu FX.
Tento objektiv je jako první objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon F vybaven fázovým Fresnelovým optickým členem a nabízí vynikající kombinaci kompaktní konstrukce, velkého zvětšení a špičkové kvality obrazu. Při použití na jednookých zrcadlovkách Nikon formátu DX dosahuje objektiv ohniskové vzdálenosti 450 mm.

Objektiv je ideální volbou pro fotografování sportů a zvířat v přírodě, pro cestovní fotografii a detailní portréty s vysokou kompresí perspektivy, a je chytrou volbou v případech, kdy chcete mít k dispozici dlouhou ohniskovou vzdálenost a současně nechcete nosit rozměrné a těžké vybavení.

Kombinace světelnosti f/4, ohniskové vzdálenosti 300 mm a působivé technologie redukce vibrací VR umožňuje dosažení vynikajících výsledků v různých podmínkách.

Fázový Fresnelův optický člen zaručuje vynikající optickou výkonnost tohoto teleobjektivu a umožňuje dosažení výrazně kompaktnější konstrukce. Využití fázového Fresnelova (PF) optického členu znatelně snižuje hmotnost objektivu, aniž by docházelo k degradaci kvality obrazu.

Elektromagnetická clona zaručuje konzistentnější a přesnější expozice, zejména při použití rychlého sériového snímání.

Fluorová vrstva aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu. Vrstva zvyšuje odolnost a usnadňuje čištění optiky bez poškození jejích povrchů.

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.