Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Sony FE 28mm f/2.0

Kód: 80044506 Produktové číslo: 4548736001992
Objektiv Sony FE 28mm s vysokou světelností f/2.0 a odolným provedením proti prachu a vlhku je určen pro fotoaparáty s bajonetem typu E (Full-Frame i APS-C).

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sony
Připraveno k odeslání
10.652,89 Kč bez DPH
12.890,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Sony FE 28mm f/2.0

Objektiv Sony FE 28mm f/2.0 s konstrukcí odolnou proti vnikání prachu a vlkosti je určen pro fotoaparáty s bajonetem typu E (Full-Frame i APS-C). Ohnisko 28 mm snadno uplatníte nejen při focení v interiérech, kde se díky výborné světelnosti f/2 obejdete často i bez blesku, čímž zachováte nenarušenou atmosféru. Své využití najde i při focení krajin, či různých akcí.
Pro APS-C snímače je nutné ohnisko objektivu vynásobit tzv. crop faktorem 1.5x, což je v přepočtu ohnisko 42mm (úhel záběru 54°)


Rozšiřte své vybavení o světelný 28mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností

Tento 28mm širokoúhlý objektiv (úhel záběru 75°) pro Full-Frame se vyznačuje vysokou světelností F2.0 a výjimečným optickým výkonem. Jedná se o skvělou volbu k základnímu setovému objektivu.
Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt rozmazaného pozadí. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení.
Vnitřní ostřicí mechanismus zajišťuje stabilní, tiché automatické zaostřování, které se hodí při natáčení videí i fotografování. A pokud chcete získat ještě širší perspektivu a lepší kreativní možnosti, využijte 21mm velmi širokou předsádku SEL075UWC a 16mm předsádku rybí oko SEL057FEC s úplným 180° pokrytím (úhlopříčně)

Rozlišení a kontrast objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností

Díky kombinaci pevné ohniskové vzdálenosti se 3 asférickými prvky (objektivem AA (Advanced Aspherical) a 2 prvky ED) a vícevrstvé úpravě se v malém těle tohoto objektivu ukrývá výjimečný optický výkon.

Plynulý a výrazný efekt bokeh

Kruhová clona s 9 lamelami v kombinaci s velkou světelností tohoto objektivu umožňuje vytvářet jemný a krásný efekt bokeh na pozadí.

Malý a lehký pro každodenní fotografování

Tento malý objektiv Full-Frame váží pouhých 200 gramů a je ideální pro těla fotoaparátů řady α7 – pro momentky i každodenní použití. 

Štítky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.