Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Olympus M. ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm f/4-5.6 II černý

Kód: 80043927 Produktové číslo: 4545350047795
Cenově dostupný teleobjektiv zoomové kontrukce určený pro systémové fotoaparáty micro 4/3 standardu.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Olympus
Připraveno k odeslání
14.867,77 Kč bez DPH
17.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Olympus M. ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm f/4-5.6 II černý

M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150 mm f/ 4-5.6 II je nový teleobjektiv typu zoom od společnosti Olympus
Díky spojení vysoce univerzálního ohniska, kompaktních rozměrů a odolnosti proti povětrnostním vlivům (déšť, mráz nebo prach) nabízí objektiv široké možnosti použití.

Pokud patříte mezi fotografy, kteří rádi fotí prakticky všechno - od krajiny přes sport, rodinu až po živou přírodu - a pro to vše hledáte jeden jediný objektiv, tak M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150 mm f/ 4-5.6 II bude pro vás nejlepší volbou. Jedná se o opravdu univerzální objektiv, který můžete mít trvale nasazený na těle fotoaparátu a nebudete mít potřebu ho měnit.

Vzhledem k rozsahu ohniska má objektiv M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150 mm f/ 4-5.6 II velmi kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Je tedy ideálním objektivem pro cestování a to i do míst s extrémnějším prostředím, neboť jeho konstrukce je z vnitřní části opatřena těsnícími systémy proti vlhkosti, prachu i mrazu, což je v této cenové relaci opravdová rarita.

Objektiv rovněž vykazuje vynikající obrazovou kvalitu. Jeho optickou konstrukci tvoří 15 optických členů v 11 skupinách. Tři z těchto členů jsou asférické a jeden je vyroben z ED skla, které má nízký rozptyl světla. Díky tomu se minimalizuje vznik optických vad jako je například barevná aberace. Pro zvýšení optické kvality jsou všechny čočky opatřeny ochrannými vrstvami Olympus ZERO (ZUIKO Extra-low Reflection Optical), které eliminují odlesky a odrazy a současně pomáhají zabraňovat poškrábání a rychlému opotřebení.

M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150 mm f/ 4-5.6 II se výtečně hodí i pro použití ve sportovní fotografii, neboť je vybavený skutečně rychlým mechanismem automatického zaostřování, které je navíc velmi tiché, což umožňuje jeho bezproblémové použití i při natáčení videa.

Součástí prodejního balení je přední a zadní krytka i sluneční clona.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.