Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

Olympus M. ZUIKO DIGITAL ED 30mm f/3.5 MACRO

Kód: 80048091 Produktové číslo: 4545350049966
Dejte svým makro snímkům nový rozměr díky novému makro objektivu M.ZUIKO DIGITAL 30mm.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Olympus
Připraveno k odeslání
7.016,53 Kč bez DPH
8.490,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Olympus M. ZUIKO DIGITAL ED 30mm f/3.5 MACRO

Nová úroveň vyjádření díky makro snímkům

Dodejte svým makro fotografiím kreativní prvek. Tento prvotřídní objektiv dosahuje intenzivního 1,25x (2,5x) zvětšení snímku. Je to největší zvětšení, s jakým lze objekt zachytit pomocí makro objektivu v této třídě**. Obrazová kvalita zároveň zůstává dokonalá a detailní. Vyznačuje se nádhernými efekty rozostření a jemným bokehem. Díky nejkratší zaostřovací vzdálenosti 14 mm můžete zachytit mikrosvět způsobem, jaký je pouhému oku skryt.

 

 

 
Intenzívní makro zvětšení
Tento 30mm (60mm*) objektiv je nabitý vším, co potřebujete k realizaci svých makro představ. Zejména velké maximální zvětšení 1,25x (2,5x*) v kombinaci s nejkratší zaostřovací vzdáleností pouhých 14mm dělá z tohoto objektivu ideální nástroj pro zachycení dosud nevídaných makro záběrů.
Nádherná obrazová kvalita
Zachyťte detaily jakéhokoli objektu a žasněte nad úchvatnými výsledky. Čistá a ostrá obrazová kvalita s nádherně rozostřeným pozadím a měkkým bokehem znamená novou úroveň vašeho fotografického vyjádření. Povrchová úprava ZERO se postará o redukci odrazů a odlesků.
Rychlost díky kompaktní konstrukci
Lehká a kompaktní konstrukce tohoto objektivu řady Premium výrazně redukuje lenivou reakci, obvyklou při makro ostření běžnými objektivy. Výsledek: nejvyšší rychlost autofokusu u objektivu této třídy - ideální při fotografování přírody.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.