Výrobci

 

 

 

Domů / Fotoaparáty
Podrobné údaje o zboží

Olympus PEN-F tělo - černé

Kód: 80046490 Produktové číslo: 4545350049676
Nejušlechtilejší materiály a požadavek na nejvyšší kvalitu spojenou s nadčasovým designem daly vzniknout Olympusu PEN - F.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Olympus
Připraveno k odeslání
28.090,91 Kč bez DPH
33.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Olympus PEN-F tělo - černé

"Šelma ukrytá v krásném těle". Tak Olympus prezentuje svůj nový model PEN-F. Ten přichází v úplně novém designu a se spoustou nových vylepšení.

Nový model je vyroben z hliníku a na vzhledu si dal výrobce opravdu záležet. Již tradičně můžeme na této novince najít prvky retro stylu a díky výborné povrchové úpravě není možné najít na fotoaparátu ani jeden šroubek.

PEN-F nabízí inovovaný elektronický hledáček, ve kterém můžete v reálném čase vidět veškerá nastavení. Fotografii tak můžete ohodnotit ještě před tím než ji vytvoříte. Tvarem se hledáček tváří jako průhledový, vzhled fotoaparátu je tak ještě o něco více retro. Olympus nezklamal a opět nechybí výklopný/ otočný displej, který je zároveň i dotykový. Novinkou je však v případě tohoto modelu kreativní volič, ten je umístěn v přední části fotoaparátu, hned vedle objektivu.  Umožní rychlý přístup ke čtyřem kreativním funkcím.

O výbornou kvalitu fotografíí se vám postará Live MOS snímač s rozlišením 20 megapixelů a 5osá stabilizace obrazu. Pořiďte fotografii s rozlišení 50 megapixelů, funkce HiRes ( High Resolution Shot ) vytvoří 8 stejných snímku a složí je do jednoho, vznikne fotografie s vysokým rozlišením a výborným prokreslením detailů.

Aby vám neunikl žádný okamžik, potřebujete fotoaparát, který okamžitě reaguje na zmáčknutí spouště. S modelem PEN-F to jistě zvládnete a o žádnou chvíli nepříjdete.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.