Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS (Sony E)

Kód: 80047113 Produktové číslo: 8809298883683
Samyang 12mm F2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv typu "rybí oko" navržený pro digitální zrcadlovky s full frame snímačem. Tento přenosný víceúčelový objektiv realizuje snímky jak na dlouhé tak i na krátké vzdálenosti.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Samyang
Připraveno k odeslání
9.909,09 Kč bez DPH
11.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS (Sony E)

Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv typu "rybí oko" navržený pro digitální zrcadlovky s full frame snímačem. Tento přenosný víceúčelový objektiv realizuje snímky jak na dlouhé tak i na krátké vzdálenosti.

Samyang 12mm f/2.8 ED AS NCS Fish-eye je manuální objektiv s vysokou světelností. Můžete přesně a jednoduše ovládat objektiv při snímání různých scenérií včetně poměrně tmavých nebo naopak příliš osvětlených situací.

Konstrukce tohoto objektivu se skládá z 12 členů v 8 skupinách zahrnující 2 asférické členy (ASP) a 3 skla s extra nízkým rozptylem světla (ED) s cílem nabídnout nejvyšší možné rozlišení. Povrchová nano úprava Nano Coating System (NCS) je použita k optimalizaci průniku světla a snížení nežádoucích záblesků a stínů. Díky této optické konstrukci disponuje minimální zaostřovací vzdáleností 0,2m k zachycení subjektů ve velmi blízké vzdálenosti.


Vlastnosti:

- Extra nízký rozptyl světla (ED)
- Asférický člen (ASP)
- Povrchová úprava Nano Coating System (NCS) firmy Samyang
- Široký a jemný ostřící prstenec
- 7mi lamelová kruhová clona
- Velikost snímače Full Frame
- Nízká chromatická aberace
- Minimum záblesků a stínů
- Širokoúhlý zoom

Zkratky:

ED - Extra nízký rozptyl světla účinně snižuje chromatickou aberaci k zajištění vynikající obrazové kvality.
ASP - Asférický člen snižuje barevnou aberaci k zajištění perfektní obrazové kvality a vysokého kontrastu ke středu a rohu snímku i v případě plně otevřené clony.
NCS - Povrchová úprava Nano Coating System firmy Samyang k efektivnímu snížení odlesků a poskytnutí vyššího kontrastu na snímcích.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.