Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA

Kód: 80044343 Produktové číslo: 4548736001961
Objektiv Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA s odolnou konstrukcí proti prachu a vlhkosti je ideální volbou nejen pro fotografování krajiny, nebo každodenních momentek, usnadňuje také natáčení kvalitních videosekvencí z ruky ve špatně osvětlených podmínkách

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sony
Připraveno k odeslání
41.314,05 Kč bez DPH
49.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA

Objektiv Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA s odolnou konstrukcí proti prachu a vlhkosti je ideální volbou nejen pro fotografování krajiny, nebo každodenních momentek, usnadňuje také natáčení kvalitních videosekvencí z ruky ve špatně osvětlených podmínkách. Díky výborné světelnosti f/1,4 zachytíte snadno také kouzlo nočních scén v mimořádné kvalitě. Malá hloubka ostrosti, které dosáhnete při nižších clonových číslech a 9 lamelová kruhová clona dopomohou k vytváření plynulého efektu bokeh na pozadí portrétů nebo svatebních fotografií.
Přesná technologie Sony Advanced Aspherical (AA) a povrch ZEISS T* přispívají k vynikajícímu optickému výkonu a k dosažení mimořádného rozlišení v celém záběru od okraje k okraji. Minimální zaostřovací vzdálenost 30 cm umožňuje tímto objektivem pořizovat také fotografie květin a podobných objektů.

Kompatibilní s Full-Frame i APS-C fotoaparáty značky Sony opatřených bajonetem typu E.


 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.