Výrobci

 

 

 

Domů / Objektivy
Podrobné údaje o zboží

Sony FE 50mm f/1.8 černý

Kód: 80047019 Produktové číslo: 4548736033092
Sony FE 50mm f/1.8 (SEL50F18F) je vysoce světelný a cenově dostupný full frame objektiv s pevným ohniskem, který je určen pro modelovou řadu fotoaparátů Sony A7. Lze jej ale použít i na fotoaparáty s APS-C snímačem opatřených bajonetem typu E

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sony
Připraveno k odeslání
8.256,20 Kč bez DPH
9.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Sony FE 50mm f/1.8 černý

Sony FE 50mm f/1.8 (SEL50F18F) je vysoce světelný a cenově dostupný full frame objektiv s pevným ohniskem, který je určen pro modelovou řadu fotoaparátů Sony A7.  Lze jej ale použít i na fotoaparáty s APS-C snímačem (bajonet typu E). Objektiv se skládá z 6 optických členů (v 5 skupinách) z nichž jeden člen je asférický. Minimální ostřící vzdálenost objektivu je 45 cm.

 

Obrázek modelu FE 50mm F1.8

Mobilní a intuitivní pro aktivní fotografování

I když tento model využívá systém Full-Frame, váží pouhých 186 gramů. Ať už ho nasadíte na fotoaparát, nebo si ho vezmete do brašny, ani ho neucítíte a bude kdykoli připraven do akce. Díky svým malým rozměrům a nízké hmotnosti se tento objektiv skvěle hodí ke kompaktním tělům fotoaparátů řady α7 a nijak neomezuje jejich skvělou přenosnost a ovladatelnost.


Detaily, povrchové struktury a gradace jako živé

Vylepšená optická konfigurace typu double Gauss s asférickým členem minimalizuje sférickou aberaci a koma a zaručuje tak ostrý obraz vysoké kvality u každého snímku. Konstrukce typu double Gauss také potlačuje zakřivení pole a zkreslení.

Obrázek modelu FE 50mm F1.8


Obrázek modelu FE 50mm F1.8

Objektiv s pevným ohniskem pro dokonalý bokeh

Kruhová clona se 7 lamelami a nízkým clonovým číslem F1,8 dokáže vykouzlit nádherný efekt bokeh, s nímž objekty vyniknou oproti pozadí. Když zachytíte objekt ostře před jemně rozostřeným pozadím, dodáte svým snímkům hloubku a prostorovost.


Snímání v noci nebo v málo osvětlených místnostech

Vysokou světelnost F1,8 oceníte při fotografování v noci nebo ve slabě osvětleném interiéru. A když objektiv nasadíte na tělo fotoaparátu řady α, které je vybaveno interní stabilizací obrazu, ještě víc se tím rozšíří vaše možnosti při fotografování za slabého osvětlení. Budete moci pořizovat jasné snímky z ruky, aniž byste museli výrazně zvýšit citlivost ISO.

Obrázek modelu FE 50mm F1.8


Obrázek modelu FE 50mm F1.8

Objektiv, na který se můžete spolehnout

Nový systém stejnosměrného motoru tohoto objektivu byl pečlivě navržen a implementován tak, aby zajistil optimální přesnost a rychlost a rovněž tiché ostření. Tento systém pracuje plynule při automatickém i manuálním ostření. Kovový bajonet objektivu nejen elegantně vypadá, ale je i velice odolný.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.