Výrobci

 

 

 

Domů / Kamery
Podrobné údaje o zboží

Sony Handycam HDR-CX625 - černá

Kód: 80046455 Produktové číslo: 4548736021204
Videokamera HD Handycam® pořizuje vždy stabilní záběry. Plynulost a citlivost stabilizace a automatického ostření (AF) dodají eleganci každému záběru.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sony
Připraveno k odeslání
11.561,98 Kč bez DPH
13.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Sony Handycam HDR-CX625 - černá

Vychutnejte si novou perspektivu vzácných okamžiků. Nová videokamera Handycam®. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot s inteligentním aktivním režimem dokáže stabilizovat širokoúhlé (až do 26,8 mm) i přiblížené snímky z ruky v rozsahu 30násobného optického zoomu, a to i při běhu. Rychlé inteligentní automatické ostření a režim časosběrného snímání jsou rovněž k dispozici v tomto kompaktním provedení.
 

Stabilní za běhu

Jedinečný vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot od Sony kompenzuje chvění kamery a nyní je vybaven Inteligentním aktivním režimem, takže můžete natáčet stabilnější videa i za běhu.
 

Zaostřujte rychleji a spolehlivěji

Rychlé inteligentní automatické ostření funguje mimořádně rychle a neskutečně přesně.


Rychlé inteligentní automatické ostření funguje důmyslně

Nový algoritmus automatického ostření optimalizuje komunikaci mezi objektivem a obrazovým procesorem, což mimořádně urychluje automatické ostření, a prvotřídní systém předvídání rozsahu automatického ostření neustále ostří na objekt.


Přibližte si záběr až na 26,8 mm

Objektiv Sony G má širokoúhlou ohniskovou vzdálenost až 26,8 mm, která poskytuje natolik široký zorný úhel, že je možné zachytit dění i tam, kde by bylo obtížné poodstoupit, aby se vešlo do záběru.


Pokročilý formát XAVC S s přenosovou rychlostí 50MB/s

Záznam s vysokou přenosovou rychlostí formátu XAVC S poskytuje zřetelný záznam dokonce i scén s velkým množstvím pohybu.


5.1kanálový mikrofon pro prostorový zvuk

Vestavěný mikrofon zachycuje zvuk čistě a zachovává autentickou atmosféru.


Ztlumení vlastního hlasu

Snižte hlasitost svého hlasu v pořízeném záznamu.


Zábava i po natáčení

Praktické funkce a skvělé efekty máte na dosah. Užijte si časosběrný film Stisknutím tlačítka vytvoříte pozoruhodný klip. Je úžasné, kolik zábavy si můžete užít.


Pozorujte proměny světa v časosběrných záznamech

Režim časosběrného snímání pořizuje po určitou dobu fotografie se zvoleným intervalem mezi jednotlivými snímky a ze sekvence vytvoříte vysoce kvalitní časosběrné video


Highlight Movie Maker

Automaticky vytváří nejlepší momenty filmu s doprovodnou hudbou.

 

 

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.