Výrobci

 

 

 

Podrobné údaje o zboží

Wacom Intuos 3D Pen&Touch M

Kód: 80048603 Produktové číslo: 4949268619547
Wacom Intuos 3D Pen&Touch M je grafický tablet, který vám pomůže získat zcela nový rozměr pro vaše nápady. Je vybaven jedinečnou technologií Pen&Touch, kreativním 3D softwarem a k dispozici je i online školení.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Wacom
Připraveno k odeslání
4.123,97 Kč bez DPH
4.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Wacom Intuos 3D Pen&Touch M

Wacom Intuos 3D Pen&Touch M je grafický tablet, se kterým můžete kreslit, skicovat a upravovat své výtvory s naprostou přirozeností pro lidskou ruku. Tablet disponuje jedinečnou technologií Pen&Touch od společnosti Wacom, kreativním 3D softwarem a k dispozici je i online školení.

Vypusťte svou kreativitu díky jedinečnému grafickému tabletu Wacom Intuos 3D se špičkovou snímací plochou. Součástí tabletu je i licence na software ZBrushCore od společnosti Pixologic. Jedná se o program pro grafické a 3D modelování s pokročilými nástroji a přátelským uživatelským rozhraním. Tlačítka ExpressKeys nabízejí rychlý přístup k oblíbeným klávesovým zkratkám. Nastavení tabletu a zvládnutí základních dovedností je jednoduché díky přístupu k online školení a tutoriálům. Připojte se k internetu, zapojte USB do svého Macu nebo PC, nainstalujte ovladač z webových stránek a stáhněte si kreativní software. Tvořit lze i bezdrátově - stačí zakoupit doplňkovou bezdrátovou sadu (prodává se samostatně)

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.