Výrobci

 

 

 

Domů / Kamery
Podrobné údaje o zboží

Sony HDR-AS200VR Action Cam Live View Remote KIT

Kód: 80044189 Produktové číslo: 4548736000988
Univerzální outdoorová videokamera Action Cam HDR-AS200V umožňuje natáčet všude v rozlišení FullHD v profesionálním formátu XAVS C. Nabízí velmi široký 170° objektiv ZEISS Tessar, výkonnou stabilizaci SteadyShot, Wi-Fi, GPS a mnoho dalšího.

Žádné hodnocení.
Výrobce: Sony
Připraveno k odeslání
6.603,31 Kč bez DPH
7.990,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Sony HDR-AS200VR Action Cam Live View Remote KIT

Univerzální outdoorová videokamera Sony Action Cam HDR-AS200V umožňuje natáčet videosekvence v rozlišení Full HD a to v profesionálním formátu XAVS C. Disponuje vylepšenou stabilizací obrazu SteadyShot, která je 3x účinnější než u aktuálních modelů a velmi širokým objektivem ZEISS Tessar s pracovním úhlem záběru 120° (se stabilizací SteadyShot) a 170° (bez stabilizace SteadyShot). Záběry je možné sdílet pomocí vestavěné Wi-Fi a snadné párování s chytrými zařízeními zajistí NFC. Díky ochrannému plášti je videokamera vodotěsná do hloubky 5 m, odolná proti nárazu i prachu a běžným  nečistotám. Poradí si tedy s blátem, sněhem, deštěm i pískem.

SOUČÁSTÍ VIDEOKAMERY s označením V(R) JE SADA S DÁLKOVÝM OVLADAČEM LIVE-VIEW.Balení obsahuje: Dobíjecí baterii (NP-BX1), vodotěsné pouzdro (SPK-AS2), kabel Micro USB, stativový adaptér, lepicí držák, náramkový dálkový ovladač Live-View (RM-LVR2).

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.